Nachádzate sa tu: Úvod

KIA SORENTO S JEDINEČNOU ZĽAVOU AŽ 3 000 € a KIA SPORTAGE SO ŠPECIÁLNYM AUTOSALÓNOVÝM BONUSOM AŽ DO 3 400 €!...


Zistiť viac

Nová Kia Niro.

Prvý crossover s hybridným pohonom a automatom. Teraz aj s možnosťou financovania na štvrtiny....


Zistiť viac

Úplne nová Kia Rio.

Teraz aj s možnosťou financovania na štvrtiny a s 0% lízingom bez navýšenia. výške 200 €. V prípade kúpy vozidla v hotovosti získate bonus v...


Zistiť viac

Spoločnosť Metis (Slovensko) spol. s r.o. zahájila svoju činnosť v máji 2013 ako autorizovaný predaj a servis automobilovej značky KIA. Je sesterskou spoločnosťou silnej skupiny Motor-Car Group, ktorá sa už takmer 25 rokov zaoberá predajom a servisom vozidiel rôznych značiek ( Mercedes-Benz, KIA, Chrysler, Dodge, JEEP, Honda, Chevrolet, Opel, Hyundai, Smart).

V snahe rozšíriť predajné a servisné možnosti vozidiel značky KIA na Spiši a jej priblíženie sa k zákazníkovi sa žiadalo vytvoriť moderný a priehľadný showroom spolu so servisným zázemím značky KIA priamo v meste Spišská Nová Ves.

Zákazníkom poskytujeme všetky potrebné služby súvisiace s vozidlami, od predaja po vybavenie vozidla požadovanými doplnkami a príslušenstvom, ich pravidelný servis s možnosťou zachovania mobility klienta prostredníctvom našej autopožičovne. Predajom vozidiel náš komunikačný vzťah so zákazníkom iba začína a našou snahou je prispieť k počtu spokojných zákazníkov na automobilovom trhu, medzi ktorých môžete patriť aj VY.

Nech sa páči, príďte sa o tom presvedčiť!

Metis (Slovensko) Rss Feeds Go to top